شهرآرانیوز

یک مقام وزارت خارجه به منظور تسهیل سفر اربعین اتباع افغانستانی به کابل رفت مداحی پرشور محمدحسین پویانفر در کابل + فیلم و عکس نگاهی به جایگاه شعر هوشنگ ابتهاج در افغانستان در گفت‌وگو با نجیب بارور ویدئو| انفجار یک مدرسه دینی در کابل پایتخت افغانستان آتش‌سوزی جوزجان با آب خاموش نمی‌شود | موجودات عجیب به مردم محلی حمله می‌کنند هوشنگ ابتهاج در دیدار با فرهیختگان افغانستانی چه گفته بود؟ عزاداری باشکوه مردم هرات در عاشورای حسینی + فیلم عاشورای خونین کابل باخت یک بر صفر تیم ملی فوتبال نوجوانان افغانستان به تیم ملی قرقیزستان هیئت مهاجران افغانستانی در مدرسه علمیه حضرت قائم(عج) مشهد + فیلم ثبت نام ۶هزار مهاجر افغانستانی در خراسان رضوی برای شرکت در راهپیمایی اربعین کوهنورد ایرانی در گفت‌وگو با شهرآرانیوز: پرچم افغانستان را به دومین قله مرتفع جهان بردم مراسم عزاداری مهاجران افغانستانی در مسجد فقیه سبزواری مشهد + فیلم آمادگی مردم افغانستان برای برگزاری آیین عزاداری ماه محرم + فیلم عزاداری مهاجران افغانستانی در محله گلشهر مشهد + فیلم کشته شدن الظواهری در کابل و تاثیر آن بر آینده طالبان تکواندوکاران افغانستان به ترکیه رفتند افغانستان زیباست | بدخشان عَلَم کشی شب هفتم محرم رسمی مهم برای عزاداران افغانستانی محرم در خیابان‌های کابل + فیلم
خبر فوری
گزارشی از مراسم رونمایی کتاب گلشهر؛ خاطرات یک زمین شناس

گزارشی از مراسم رونمایی کتاب گلشهر؛ خاطرات یک زمین شناس

جلسه نقد و بررسی کتاب «گلشهر؛ خاطرات یک زمین شناس» در مشهد در موسسه فرهنگی «دردری» با حضور جمعی از فرهنگیان افغانستانی برگزار شد، ابوطالب مظفری در این مراسم گفت: در این کتاب نویسنده جزئیات نگاری کرده ما با جزئی نگاری می‌توانیم ناداستان خلق کنیم.
محرم در خیابان‌های کابل + فیلم

محرم در خیابان‌های کابل + فیلم

این روزها مردم مسلمان افغانستان در شهرهای مختلف این کشور مراسم عزاداری برای شهدای کربلا برگزار می‌کنند. خیابان‌های کابل به خصوص در محله‌های شیعه نشین رنگ و بوی محرم به خود گرفته است.
تحصیل کودکان مهاجر در ایران؛ تهدید یا فرصت

تحصیل کودکان مهاجر در ایران؛ تهدید یا فرصت

بیش از چهار دهه از حضور مهاجران افغانستانی در ایران می‌گذرد. سال گذشته و پس از تحولات سیاسی افغانستان جمعیتی تازه به مهاجران اضافه شد و حالا در آستانه سال تحصیلی جدید بحث تحصیل کودکان مهاجر مورد توجه قرار گرفته است.
پرونده‌ جنایات جنگی در افغانستان ۱۶ سال است که باز نشده

پرونده‌ جنایات جنگی در افغانستان ۱۶ سال است که باز نشده

شبکه تحلیگران افغانستان می‌گوید که قضات دادگاه کیفری بین‌المللی هنوز در مورد از سرگیری تحقیقات جنایات جنگی در افغانستان تصمیم نگرفته‌اند. این در حالی است که ۱۶ سال از تصمیم این دادگاه برای بررسی جنایات جنگی در افغانستان تحت اشغال امریکا می‌گذرد.
یادداشت بیشتر
چندرسانه ای افغانستان بیشتر
پیشخوان شهرآرا
کیوسک
دیگر رسانه ها
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}